Daikin Stylish – відзначений нагородами дизайн

Лідер ринку у сфері кондиціонування повітря та клімат-контролю Daikin, продовжує завойовувати прихильність не лише через інноваційні та енергоощадні технології, але й завдяки стильному дизайну. Розповідаємо про особливості блоку, на який слід звернути увагу в цьому сезоні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дайкин стайлиш.jpg

Головна особливість Daikin – компактність та естетичний дизайн / Фото Daikin

дайкин стайлиш1.jpg

Одна із перших моделей, яка отримала світове визнання завдяки дизайну, стала Daikin Emura FTXG. Товщина внутрішнього блоку складала лише 15 сантиметрів, а елегантна матова обробка забезпечила блоку безліч нагород за зовнішній вигляд у 2014 – 2015 роках. Відтоді дизайн внутрішніх блоків активно вдосконалювався. Так й з’явилася передова та еталонна лінійка Stylish.

Блок, відзначений нагородами

Відзначений нагородами внутрішній блок лінійки Stylish / Фото Daikin

Ненав'язливий та стильний дизайн панелі дозволяє легко підібрати потрібну текстуру та колір. На противагу кондиціонерам інших виробників, які обирають стандартний білий корпус, Daikin Stylish випускається в 4-х колірних варіантах. Клієнти можуть обрати з-поміж білого, сріблястого, чорного та “чорного дерева”. Відтак кондиціонер ідеально пасуватиме до інтер'єру, виконаному як в класичному, так і в сучасному стилі.

Згладжені кути та компактність у поєднанні з підвищеною функціональністю, зробила Daikin лауреатом престижного міжнародного конкурсу промислового та графічного дизайну Good Design Award. Ця нагорода стала підтвердженням, що лінійка Stylish стала новим стандартом комфорту та енергоефективності у кліматичній галузі.

Інноваційний дизайн блоку Stylish відзначений нагородами IF Design Award та Red Dot Product Design Award. Обидві найпрестижніші нагороди відзначили особливі досягнення Daikin у сфері промислового дизайну.

Ми є партнерами Daikin в Україні! Звертайтесь за консультацією!